Kultúra musí ostať otvorená. Pre všetkých.


Preto potrebujeme Vaše 2% ĎAKUJEME

VIAC INFO

Detail události
SEŠN lídrov: Ako spracovať úspech a prekonať pády
Dátum 20. 2. 2023
Čas 18:30
Miesto Nová synagóga Žilina

SEŠN lídrov je prezentačný a diskusný večer, ktorý organizuje rovnaký tím ako SEŠN marketérov: Iveta Hrabovská (Gentlejam), Martina Zvolenská (Be Lenka), Zuzana Chudíková (B10). SEŠN lídrov budú o objavovaní, potvrdení a praktických témach zo života lídra a budúceho lídra. Budú pre všetkých, ktorí chcú seba a iných viesť s vnútorným kľudom a na ceste k predvídateľným výsledkom. My ďakujeme, že si za miesto konania vybrali kaviareň Novej synagógy, vďaka čomu nám pomáhajú s extrémnymi cenami energií.

SEŠN lídrov je pre manažérov i nemanažérov, ľudí, ktorí chcú osobnostne i manažérsky rásť a chcú sa posúvať ďalej v rôznych oblastiach leadershipu a soft skills. Pod vedením skúsenej koučky a mentorky Ivany Havranovej rozoberieme počas celého roka 2023 rôzne témy, vďaka ktorým získaš pevné piliere pod nohami.

Prvou témou budú Úspechy a pády: 

✔ ako porozumieť úspechu a ako pracovať s nápadmi

✔ kde nájsť silu nevzdať sa keď príde pád

✔ ako spracovať úspech a čo je pre úspech rozhodujúce

Ivana vás naučí jednoduchú techniku, ako poraziť strach. 26 rokov pracovala v manažmente. Považuje sa za lídra samouka  a večného študenta lídershipu. Fascinuje ju, ako jednoduché veci môžu pri vedení ľudí fungovať a prinášať pozitívne výsledky. V roku 2018  vykročila za svojim snom a stala sa koučkou a mentorkou podnikateľov, manažérov, rodičov. Je spoluzakladateľka vzdelávacieho projektu expertklub a zakladateľka Školy rodičovstva.

Viac info a vstupenky na www.inviton.eu.

Na mieste sa vstupenky nepredávajú a počas akcie bude v kaviarni uzavretá spoločnosť, ďakujeme za pochopenie.

 

Ďakujeme za podporu