Kultúra musí ostať otvorená. Pre všetkých.


Preto potrebujeme Vaše 2% ĎAKUJEME

VIAC INFO

Detail události
Odraz sa obraz! Maliarsky workshop s Katarínou Škamlovou
Počet termínov : 2
Miesto Nová synagóga Žilina

Odraz sa s novou inšpiráciou do nového roka a namaľuj si svoj vlastný obraz. Počas workshopu budeme spoločne aj individuálne vo výstavných priestoroch Novej synagógy spoznávať, zažívať, odrážať, aj dotvárať. Na veľké plátna!

Výtvarný workshop je sprievodným programom k aktuálnej výstave obrazov Luďka Rathouského a odrazov Richarda Loskota - Od ú(svitu) do sú(mraku) a bude ho viesť umelkyňa Katarína Škamlová, ktorá vedie od septembra naše vzdelávacie aktivity.  

Katarína Škamlová (portfolio) študovala na Vysokej škole výtvarných umení v Bratislave. Aktuálne sa spolupodieľa na rozličných umeleckých edukačných projektoch a taktiež sa venuje svojej vlastnej tvorbe (zameranej prevažne na autorské kníhy). Je tiež členkou OZ Falošný pohyb zameraného na nekonvenčnú, experimentálnu hudbu a soundart, na rôzne prejavy pohybového divadla a performatívneho umenia, vizuálneho umenia a tiež na knižnú vydavateľskú činnosť.

Počet účastníkov je limitovaný, prihlásiť sa môžete emailom na katarina.skamlova@gmail.com a zaplatením vstupenky online. Workshop je určený najmä dospelým, prihlásiť sa však môžu aj staršie deti. V cene 23,00€ (PF 2023!) je zahrnuté aj plátno, štetce, farby a iný potrebný materiál či pomôcky a samozrejme aj vstupné na výstavu. Pre študentov, seniorov, učiteľov či ľudí so znevýhodnením vieme poplatok za workshop znížiť alebo aj celkom odpustiť. 

 

Ďakujeme za podporu