Kultúra musí ostať otvorená. Pre všetkých.


Preto potrebujeme Vaše 2% ĎAKUJEME

VIAC INFO

Detail události
GROOVE Electronic Delight
Dátum 22. 10. 2022
Čas 18:00
Miesto Nová synagóga Žilina

Pozývame do kaviarne Novej synagógy na refresh. Zostava za pôvodným Deeper Sounds of House sa po rokoch z útrob Stanice presúva za novými časmi a priestormi v osvieženej edícii GROOVE Electronic Delight.

"Letná festivalová sezóna je za nami, začína sa sezóna klubová. Kaviareň Novej synagógy je výnimočným spojením barovej atmosféry, industriálneho interiéru a umeleckého priestoru. Chystáme pre ľudí klubový večer v štýle boiler room zameraný na elektronickú hudbu, ktorú podávame výlučne z točiacich sa gramofónov. Od minimalu až po deep a tech house.” 

 

Dash a Cornell zo stereodisco.sk spolu Richardom aka DJ 08 a Adrianom pripravujú zvučnú nádielku rytmov. Ich dlhoročné skúsenosti z rádií i rôznych iných hudobných akcií sľubujú selekciu kvalitných trackov k posluchu aj k tancovaniu. 

Naši FrickoBrothers sa ako vždy skvelo postarajú o barový pult a ešte dobrá správa pre všetkých čo majú radi elektroniku, ale chodia skôr spať: Začíname sa rozbiehať už od 18:00!


 

Cena vstupného na akciu je v predpredaji zvýhodnená, ďakujeme, že online predpredaj využívate (končíme s ním 21. októbra). Na mieste budeme od 20:00 vyberať vstupné 7 Eur.

Ďakujeme za podporu