Kultúra musí ostať otvorená. Pre všetkých.


Preto potrebujeme Vaše 2% ĎAKUJEME

VIAC INFO

Detail události
Žilinský festival kávy 2022
Dátum 16. 9. 2022
do 17. 9. 2022
Čas 10:00
Miesto Nová synagóga Žilina

piatok a sobota 16. - 17. 9. 2022, každý deň 10.00 - 19.00

Opäť si u nás budete môcť vychutnať skvelé kávy od slovenských pražiarní. Ponorte sa do kávového sveta užite si dva dni plné kofeínu, nových informácií i dobrej nálady.

Po skúsenostiach z prvého ročníku a pozitívnych ohlasoch bude festival znova v eko-duchu bez jednorázových pohárov. Buď si donesiete z domu vlastnú šálku alebo si pri vstupe kúpite originálny festivalový pohárik (177 ml) od KeepCup s logom festivalu. Samozrejme nebude chýbať možnosť oplachovania.

Všetky ochutnávky káv sú v cene vstupenky, lístok si môžete kúpiť aj v predpredaji na > https://bit.ly/zilinskyfestivalkavy2022

Festivalu sa zúčastnia najmä slovenské pražiarne. Na svoje si prídu kávoví nadšenci, ktorí milujú svetlo praženú výberovú kávu plnú ovocných tónov, aj tí, ktorí hľadajú kávové vychytávky, mliečne nápoje či miešané drinky. Spoznáte kávové technológie Victoria Arduino, kávové pivo aj nejaké street food špeciality. 

Sprievodný program bude zahŕňať prednášky, workshopy pre skúsenejších a diskusie. Môžete sa tešiť na netradičné dizajnové kávovary, dozviete sa o krajinách, kde sa pestuje káva, ale aj o základoch baristiky.

Kofeínový víkend zastrešuje organizačný tím, ktorý tvorí žilinská značka etiópskej kávy Habesh Coffee a kaviareň Street Cafe v spolupráci s festivalom Coffee Market a hlavným partnerom Mlsnacava.

www.zilinskyfestivalkavy.sk

Ďakujeme za podporu