Detail události
Jeden na jedného - individuálne komentované prehliadky výstavy alebo tvorivé dielne
Dátum 21. 1. 2022
do 30. 6. 2022
Čas 18:00
Miesto Nová synagóga Žilina

Pozývame Vás na návštevu formou individuálnej komentovanej prehliadky alebo tvorivej dielne pre jedného návštevníka, dvojicu či rodinu. V zime aj na jar 2022 priestor synagógy ešte vždy zapĺňa monumentálna inštalácia Sphéry Juraja Gábora. Aktuálnou výstavou Vás prevedie výtvarníčka Simona Gottierová, ktorá tiež lektoruje vzdelávacie programy pre škôlky, školy aj dospelú verejnosť – Na vlastné oči.

Formát Jeden na jedného je určený širokej verejnosti - Vám, ktorí radi objavujete súčasné výtvarné umenie. Nie je kurátorskou komentovanou prehliadkou, skôr vytvára priestor pre Vaše subjektívne vnímanie a interpretovanie diel. Simona v tejto prechádzke galériou reaguje priamo na Vás a teda Vaša návšteva môže mať rôzne podoby; od počúvania, cez dialóg až po tvorenie z materiálu vlastnými rukami. Vítané sú Vaše deti!

prehliadky prebiehajú v dňoch pracovného týždňa v čase medzi 8:00 - 19:00

objednajte sa vopred na tel. 0918 104 294 

alebo emailom na simona@novasynagoga.sk 

vstupné: príplatok 5,00€ za individuálne sprevádzanie, ktorý sa pripočíta k cene vstupného na výstavu (5,00€/dospelí a 3,00€/deti, študenti a seniori), či už ste jeden alebo skupina do 6 ľudí.

Ďakujeme za podporu