Kultúra musí ostať otvorená. Pre všetkých.


Preto potrebujeme Vaše 2% ĎAKUJEME

VIAC INFO

Detail události
ONLINE Eurosuvenír: nula-eurové bankovky Novej synagógy a Žiliny
Dátum 15. 12. 2021
do 31. 12. 2021
Čas 09:00
Miesto Nová synagóga Žilina

Predaj nula-eurových bankoviek s motívom Novej synagógy a Žiliny začína v stredu 15. 12. 2021 o 9.00 na stránke www.kaviarensynagoga.sk.

Vydať prvú dvojicu obľúbených eurosuvenírov zo Žiliny sa rozhodli naši kamaráti zo kaviarne Novej synagógy - bratia Frickobrothers.. Na nula-eurové bankovky, ktoré sa (okrem toho, že sa nimi nedá platiť) nelíšia od skutočných peňazí, vybrali panorámu Katedrály a Burianovej veže (Žilina) a našej Synagógy.

Pôvodným cieľom bolo pozvať na návštevu k nám čo najviac ľudí z celého Slovenska i zahraničia, ktorí sa zbieraniu nula-eurových bankoviek venujú a cestujú vďaka svojej záľube na miesta, kde sú vydané. Nová forma kultúrnej a poznávacej turistiky tak podporuje tieto destinácie. Bohužiaľ kvôli lockdownu fyzický predaj bankoviek nie je možný - množstvo záujemcov by prekročilo obmedzenia zhromažďovania v čase. 

Z dôvodu bezpečnosti a neistého konca lockdownu Frickobrothers pristúpili k neľahkému kompromisu - predávať nulové bankovky online a zasielať poštou. Aby ste tú svoju stihli dostať ešte pod stromček.

Predaj nula-euro-bankoviek nájdete od 15. 12. 2021 od 9.00 na stránke www.kaviarensynagoga.sk a môžete to spojiť s nákupom ich výbornej Martella kávy z Talianska. Podporíte tak našu zatvorenú kaviareň. Ďakujeme!

 

Inštrukcie k nákupu od Frickobrothers:

Cena jednej nulovej bankovky je 3€.

Cena vianočného balenia (250g káva + 6ks bankoviek) je 30€, resp. viac kávy a menej eurosuvenírov (1kg + 4ks bankoviek) je za 42€.

Jedna objednávka môže obsahovať maximálne:
- 2ks bankovky od 301 do 1000
- 4ks bankovky od 1001 do 4000
- 2ks anniversary od 4301 do 5000
- 1ks vianočné balenie od 1 do 300

Čísla bankoviek a vianočných balení sa nedajú vyberať. Ak budú v objednávke obe bankovky ŽILINA a NOVÁ SYNAGÓGA budú sa kaviarnici snažit poslať rovnaké číslo z každej.

Frickobrothers si vyhradzujú právo predávať bankovky len formou online predaja na www.kaviarensynagoga.sk a vzhľadom na pandemickú situáciu nebude možný priamy predaj u nás na vstupe do výstavy v Novej synagóge ani v kaviarni, ktorá je zatvorená. Vďaka, že to rešpektujete!

Ďakujeme za podporu