Detail události
Jeden na jedného - individuálne komentované prehliadky výstavy alebo tvorivé dielne
Dátum 5. 9. 2021
do 23. 12. 2021
Čas 13:00
Miesto Nová synagóga Žilina

Pozývame Vás na návštevu formou individuálnej komentovanej prehliadky alebo tvorivej dielne pre jedného návštevníka, dvojicu či rodinu. V priebehu roka 2021 priestor synagógy zapĺňa monumentálna inštalácia Sphéry Juraja Gábora. Aktuálnou výstavou Vás prevedie výtvarníčka Simona Gottierová, ktorá v bežnom chode galérie lektoruje vzdelávacie programy pre škôlky, školy aj dospelú verejnosť – Na vlastné oči.

Formát Jeden na jedného je určený širokej verejnosti - Vám, ktorí radi objavujete súčasné výtvarné umenie. Nie je kurátorskou komentovanou prehliadkou, skôr vytvára priestor pre Vaše subjektívne vnímanie a interpretovanie diela. Simona v tejto prechádzke galériou reaguje priamo na Vás a teda Vaša návšteva môže mať rôzne podoby; od počúvania, cez dialóg až po tvorenie z materiálu vlastnými rukami. Vítané sú Vaše deti!

prehliadky prebiehajú v pondelky / utorky / stredy / štvrtky v čase medzi 8:00 - 19:00

objednajte sa vopred na tel. 0918 104 294 

alebo emailom na simona@novasynagoga.sk 

vstupné: príplatok 5,00€  k cene vstupného 5,00€  / študenti a seniori dobrovoľné

Na základe nového Covid automatu bude Nová synagóga fungovať od 23. 8. 2021 v režime OTP - podmienkou pre vstup je doklad o očkovaní, prekonanom ochorení Covid alebo platný test (PCR 72 hodín, AG 48 hodín). 

Od 6. 9. 2021 bude Nová synagóga otvorená na základe Covid automatu len pre návštevníkov zaočkovaných proti koronavírusu. Ďakujeme, že ste zodpovední.

 

Ďakujeme za podporu