Kultúra musí ostať otvorená. Pre všetkých.


Preto potrebujeme Vaše 2% ĎAKUJEME

VIAC INFO

Detail události
Naked Gallery
Dátum 20. 9. 2021
do 30. 9. 2021
Čas 13:00
Miesto Nová synagóga Žilina

 

[English below]

 

Ahojte ľudia!

V priestoroch Novej synagógy v Žiline sa uskutoční akcia "Naked Gallery". Bude to koncept otvorenej miestnosti, kde si každý umelec/umelkyňa bude môcť doniesť svoje umenie. Obrazy, fotky, oblečenie, video, voľba je len na tebe! Dones si čo chceš ukázať ostatným a pokecať s nimi o tom.

Každý deň od 13:00 - 19:00 v štúdiu Novej Synagógy

Vstupné: dobrovoľné vstupné

Ak sa chceš dozvedieť viac o tomto evente, neváhaj nás kontaktovať na instagrame @youngofficežilina alebo cez správy tu na facebook-u.

Tešíme sa na Vaše umenia!

-----------------------------------------------------------------------------------------

The Young Office will occupy the Sngg studio at Nová synagóga for ten days from 20 - 30 September, starting with an empty white room the exhibition will be created as you (the visitor) comes by. The room will be your space to create. As you step inside you will become the artist and creator of the space and shall have full autonomy over what you choose to do. We give you some materials, you may bring your own as well. This is your time to showcase your work, try out new things, mess around a little bit. 

Every day from 13h to 19h, meet us at Sngg studio 

Entrance: donation-based / free

For any questions, message us on instagram or facebook: @youngofficezilina


Na základe aktuálneho Covid automatu bude Nová synagóga fungovať len pre zaočkovaných. Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na Vašu návštevu.

Ďakujeme za podporu